Modul optic SFP Single Mode 40KM 2 fibre -1.25G-LC-XGIGA Mareste

Modul optic SFP Single Mode 40KM 2 fibre -1.25G-LC-XGIGA

XGSF-1312-40

XGIGA

In stoc

139,75 lei cu TVA

per BUC

Telefon Vanzari

Fix: 037.449.09.02

Program

Luni - Vineri: 09:00 - 17:30

Sâmbătă - Duminică: Închis

Specificatii tehnice

Tip SFP
Tip fibra SingleMode
Viteza transmisie 1.25GB
Distanta transmisie 40Km
Mediu transmisie DualFiber

25 alte produse in aceeasi categorie: