Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector SC- Type A - XGIGA Mareste

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector SC- Type A - XGIGA

XGSF-BS3512-03

XGIGA

In stoc

91,31 lei cu TVA

per BUC

Telefon Vanzari

Fix: 037.449.09.02

Program

Luni - Vineri: 09:00 - 17:30

Sâmbătă - Duminică: Închis

Specificatii tehnice

Tip SFP
Tip fibra SingleMode
Viteza transmisie 1.25GB
Distanta transmisie 3Km
Mediu transmisie WDM

25 alte produse in aceeasi categorie: