X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

Produse
Cosul
Meu
Contul
Meu
Produse

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector LC- Type B - XGIGA

Cod : XGSF-BL5312-03
Descriere

        Produse din materiale de o calitate superioara, modulele optice XGIGA va pun la dispozitie viteza maxima pe care o poate oferi tehnologia moderna.


        De asemenea, aceste module ofera o plaja larga de compatibilitate cu toti principalii producatori de echipamente de comunicatii precum Cisco, Juniper, Alcatel-Lucent, HP si altii.


        Modulele SFP XGIGA dispun de o interfata digitala unica pentru monitorizarea proceselor, ce permite accesul in timp real la parametrii operationali ai modulelor, precum temperatura, putere de transmisie, voltaj, etc. Aceasta interfata va ofera si un sistem sofisticat de notificare si alarma cand acesti parametrii depasesc valorile normale de operare.

Specificatii Tehnice
Tip Modul optic SFP
Tip fibra SM
Conector 1 LC
Distanta 3KM
Lungime de unda 1550/1310nm
Viteza transmisie 1.25GB
Tip transmisie 1 fibra
Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector LC- Type B - XGIGA https://smd-plus.ro/userfiles/9afd3d0d-e72a-4f5e-9f11-1ac57e00e333/products/4307429_list.jpgXGIGA
RON in stoc
DESPRE NOI
SMD PLUS TECHNOLOGY si-a inceput activitatea pe piata romaneasca in anul 2013. Initial activitatea a fost orientata catre piata de telecomunicatii. Inregistrand o crestere constanta in fiecare an si adaugand in portofoliu noi branduri si produse, firma si-a extins activitatea pentru a include si alte sectoare de piata. In anul 2016, in urma fuziunii cu firmele Elfabo si Mediafun, se reuseste aducerea sub acelasi nume a peste 15 ani de experienta si know-how in pietele de telecomunicatii si materiale electrice. Cresterea constanta a firmei, abordarea profesionista a provocarilor si imbunatatirea calitatii produselor si servicilor sunt deziderate care speram sa ne recomande si pe viitor ca partener de incredere al dumneavoastra. SMD PLUS TECHNOLOGY SRL este importator si distribuitor de produse de Telecomunicatii, Retelistica, Electrice, CATV, IT&CE, avand in portofoliu branduri cum ar fi: EMTEX, AOKLY, ELEMATIC, PFERD, TELEFONIKA, ETK, XGIGA.
inregistreaza-te la newsletter

powered by teamshare
© Copyright 2018 SMD Plus Technology
designed by headstart.ro
Cablu alarma efractie LiYStY  6 x 0,22 - Cu
Cod LY(ST)Y6CU
stoc epuizat
stoc epuizat
Cablu alarmare incendiu JEH(St)H,E30 ,1 x 2 x 0,8
Cod JEHSTH,E30,1X2X0,8
stoc epuizat
stoc epuizat
Cablu alarmare incendiu JEH(St)H,E90,1 x 2 x 0,8 - ETK
Cod JEHSTH,E90,1 X 2 X 0,8
in stoc
in stoc
Cablu alarmare incendiu JY(St)Y 2 x 2 x 0,6
Cod JY(ST)Y2X2X0,6
stoc epuizat
stoc epuizat
Bec clar 40W - E27
Cod OFFICE-40W
stoc epuizat
stoc epuizat
Bec led E27 - 5W / A55 / 2700K-ODO
Cod OD6501
in stoc
in stoc
Dulie ebonita E27
Cod EL01
stoc epuizat
stoc epuizat
Lanterna 1 led consum 3W / Vipow
Cod URZ0063
stoc epuizat
stoc epuizat
Cablu telefon 4 fire
Cod TEL-C4150F
stoc epuizat
stoc epuizat
Cablu telefon TCYY  1 x 2 x 0,5
Cod TCYY-1X2X0,5
stoc epuizat
stoc epuizat
Cablu telefon TCYY  2 x 2 x 0,5
Cod TCYY-2X2X0,5
stoc epuizat
stoc epuizat
Cablu telefonic exterior cu gel 20 x 2 x 0,4
Cod KPDF-AP/20X2X0,4
stoc epuizat
stoc epuizat