Mediaconvertor 10/100M 1310/1550nm WDM, Type A Singlemode 100km, conector SC - TRANSCOM Mareste

Mediaconvertor 10/100M 1310/1550nm WDM, Type A Singlemode 100km, conector SC - TRANSCOM

TS-100-BD-100A

Transcom

Sunati!

358,51 lei cu TVA

per BUC

Telefon Vanzari

Fix: 037.449.09.02

Program

Luni - Vineri: 09:00 - 17:30

Sâmbătă - Duminică: Închis

Specificatii tehnice

Tip fibra SingleMode
Conector 1 SC
Viteza transmisie 100MB
Distanta transmisie 100Km

Produsul functioneaza impreuna cu:

13 alte produse in aceeasi categorie: